HP Elite Dragonfly G4 (32GB) - 15235554
i7-1355u, 32GB LPDDR5 Onboard, 1TB (M.2) SSD, NO ODD, 13,5", 1920 x 1280, Webcam, Intel Iris Xe, Windows 11 Pro, HDMI 2.1, Bronze, IPS, 2023, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Windows és szoftverek:
Válassz bővítést:
Várható szállítás: 22.05.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | Elite Dragonfly G4 (32GB) |
| Termékkód | 15235554 |
| Készlet | Utolsó darab |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel Core i7-1355u 3.70 GHz [Max. Turbo Frequency 5.00 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor generáció | 13. Generation |
| Memória (RAM) | 32GB LPDDR5 Onboard |
| Háttértár | 1TB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 13,5" (34,2 cm) |
| Képernyő felbontás | 1920 x 1280 |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel Iris Xe Graphics |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 1 x HDMI 2.1 1 x USB 3.2 Gen 1 |
| Display Technology | IPS |
| Termék kora | 2023 |
| Súly | 1,0 kg |
| Méretek | 297 mm x 220 mm x 16 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
HP EliteBook 840 G5
Intel® i5-8250U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 620, Windows 11 Pro OSHP EliteBook 840 G5
Intel® i5-8250U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 620, Windows 11 Pro OSHP EliteBook 830 G6
Intel® i5-8265U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 13,3" (33,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 620, Windows 11 Pro OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.