Dell Venue 11 Pro 7130 Tablet - 1527387
i5-4300y, 8GB DDR3, 256GB (M.2) SSD, NO ODD, 10,8", 1920 x 1080 (Full HD), Webcam, HD 4200, Bronze, IPS, Touchscreen, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Dell |
| Modell | Venue 11 Pro 7130 Tablet |
| Termékkód | 1527387 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-4300y 1.60 GHz [Max. Turbo Frequency 2.30 GHz] |
| Processzor család | Intel Core m5 |
| Processzor generáció | 4. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR3 |
| Háttértár | 256GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 10,8" |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® HD Graphics 4200 |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Külső csatlakozók | 1 x USB 3.0 1 x mini HDMI 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x USB Type-C with Thunderbolt |
| Kártyaolvasó | 3 in 1 |
| Érintőpad | Igen |
| Display Technology | IPS |
| Érintőképernyő | Érintőképernyő |
| Termék kora | 2013 |
| Súly | 0,8 kg |
| Méretek | 298 mm x 177 mm x 12 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Dell Latitude 5490
Intel® i3-7130U, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 13,9" (35,3 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSDell Latitude 5490
Intel® i3-7130U, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 13,9" (35,3 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSDell Latitude 5290 2-in-1 (without keyboard) (8GB) (256GB) (Touchscreen)
Intel® i5-8250U, 8GB LPDDR3 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 12,5" (31,7 cm), 1920 x 1280, UHD 620, Windows 11 Pro OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.