Dell Latitude E6400 - 1528660
C2D P8700, 4GB DDR2, 320GB HDD 2,5", DVD-RW, 14,1", 1440 x 900, GMA 4500MHD, Bronze, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Dell |
| Modell | Latitude E6400 |
| Termékkód | 1528660 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™2 Duo P8700 2.53 GHz |
| Processzor család | Intel Core 2 Duo |
| Memória (RAM) | 4GB DDR2 |
| Háttértár | 320GB Merevlemez 2,5" |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Képernyő méret | 14,1" (35,8 cm) |
| Képernyő felbontás | WXGA (1440 x 900) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Videokártya | Intel® Graphics Media Accelerator 4500MHD |
| Alaplapi chipkészlet | Intel GM45 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | meglévő Windows 7 Professional COA matrica |
| Külső csatlakozók | 1 x FireWire 3 x USB 2.0 1 x D-Sub (VGA) 1 x DisplayPort 1 x LAN (RJ-45) 1 x USB 2.0 / eSATA 2 x Audio Jacks (3,5 mm) |
| Kártyaolvasó | SD |
| Érintőpad | Igen |
| Trackpoint | Trackpoint |
| SmartCard reader | Igen |
| Termék kora | 2007 |
| Webkamera | Nem |
| Súly | 2,5 kg |
| Méretek | 341 mm x 244 mm x 33 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Dell Latitude 5490
Intel® i3-7130U, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 13,9" (35,3 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSDell Latitude 5490
Intel® i3-7130U, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 13,9" (35,3 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSDell Latitude 5290 2-in-1 (without keyboard) (8GB) (256GB) (Touchscreen)
Intel® i5-8250U, 8GB LPDDR3 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 12,5" (31,7 cm), 1920 x 1280, UHD 620, Windows 11 Pro OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.