Dell 7212 Rugged Extreme Tablet (16GB) (Touchscreen) - 15235501
i7-8650U, 16GB LPDDR3 Onboard, 1TB (M.2) SSD, 11,6", 1920 x 1080 (Full HD), Webcam, UHD 620, Windows 11 Pro, USB 3.0, Jack, USB Type-C, Micro serial connector, Silver, Touchscreen, 4G Modem, Pen for touchscreen, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Várható szállítás: 22.05.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Dell |
| Modell | 7212 Rugged Extreme Tablet (16GB) (Touchscreen) |
| Termékkód | 15235501 |
| Készlet | Utolsó darab |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i7-8650U 1.90 GHz [Max. Turbo Frequency 4.20 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor generáció | 8. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB LPDDR3 Onboard |
| Háttértár | 1TB (M.2) SSD |
| Képernyő méret | 11,6" (29,4 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® UHD Graphics 620 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Kártyaolvasó | Micro SD |
| Csatlakozó | 1 x USB 3.0 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x USB Type-C 1 x Micro serial connector |
| Érintőképernyő | Érintőképernyő |
| Network modem | 4G Modem |
| Pen for touchscreen | Pen for touchscreen |
| Súly | 1,3 kg |
| Méretek | 318 mm x 209 mm x 29 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Dell Latitude 7480
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSDell Latitude 5490 (Touchscreen)
Intel® i5-8250U, 8GB DDR4 RAM, 128GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 620, Windows 11 Pro OSDell Latitude 7480
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.