HP EliteOne 800 G5 AIO - 2130574
i5-9500, 16GB DDR4, 256GB (M.2) SSD, DVD-RW, 23,8", 1920 x 1080 (Full HD), No Wi-Fi, No Webcam, UHD 630, Windows 11 Pro, HDMI, Silver, 9. Generation, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Windows és szoftverek:
Válassz bővítést:
Várható szállítás: 02.06.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
HP EliteOne 800 G5 All-in-One
Emeld új szintre irodád hatékonyságát a HP EliteOne 800 G5 All-in-One PC-vel!
A modern munkahelyek számára tervezett HP EliteOne 800 G5 All-in-One PC ötvözi a stílust, teljesítményt és biztonságot. Vékony kialakítása és prémium anyaghasználata révén bármely irodai környezetben megállja a helyét, miközben erőteljes hardverével és fejlett biztonsági funkcióival támogatja a hatékony munkavégzést.
Miért válaszd a HP EliteOne 800 G5 All-in-One PC-t?
- Elegáns és helytakarékos kialakítás: A 23,8 hüvelykes Full HD IPS kijelző vékony kerettel és állítható magasságú állvánnyal rendelkezik, amely tökéletesen illeszkedik bármely munkahelyi környezetbe.
- Erőteljes teljesítmény: A 9. generációs Intel® Core™ i5 vagy i7 processzorok, akár 64 GB DDR4 RAM és gyors SSD tárhely biztosítják a zökkenőmentes multitaskingot és gyors rendszerindítást.
- Fejlett biztonsági megoldások: Az olyan funkciók, mint a HP Sure Start Gen5 önjavító BIOS és az opcionális HP Sure View Gen3 képernyővédő, védelmet nyújtanak a külső fenyegetések ellen.
- Kiváló csatlakoztathatóság: A számos USB 3.1 és USB-C port, HDMI és DisplayPort kimenetek, valamint az opcionális Wi-Fi 6 és Bluetooth 5.0 támogatás révén könnyedén csatlakoztathatod eszközeidet.
- Beépített együttműködési eszközök: Az opcionális 2 MP-es FHD webkamera, beépített mikrofonok és Bang & Olufsen hangszórók ideálissá teszik a távoli munkavégzéshez és videókonferenciákhoz.
Kinek ajánljuk?
- Vállalati felhasználóknak: Akiknek fontos a megbízható teljesítmény és a fejlett biztonsági funkciók.
- IT menedzsereknek: Akik értékelik a könnyű kezelhetőséget és a vállalati szintű biztonságot.
- Kreatív szakembereknek: Akik számára fontos a nagy felbontású kijelző és a gyors adatfeldolgozás.
Miért választják ügyfeleink?
A HP EliteOne 800 G5 All-in-One PC-t ügyfeleink a kiváló teljesítménye, elegáns kialakítása és fejlett biztonsági funkciói miatt választják. Legyen szó irodai munkáról, kreatív projektekről vagy távoli együttműködésről, ez a számítógép minden igényt kielégít.
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | EliteOne 800 G5 AIO |
| Termékkód | 2130574 |
| Készlet | Raktáron 5-10 db |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-9500 3.00 GHz [Max. Turbo Frequency 4.40 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 9. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Képernyő méret | 23,8" (60,4 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Wi-Fi | No Wi-Fi |
| Webkamera | Nem |
| Videokártya | Intel® UHD Graphics 630 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| Külső csatlakozók | 1 x HDMI 2 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 2 x USB 3.2 Gen 1 4 x USB 3.2 Gen 2 1 x DisplayPort 1.2 |
| Súly | 8,7 kg |
| Méretek | 539 mm x 184 mm x 467 mm |
| Megjegyzés | All-in-One (AIO) eszközökhöz áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Hasonló termékek
HP EliteOne 800 G4 AIO No Touch
Intel® i5-8500, 16GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 23,8" (60,4 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 630, Windows 11 Pro OSDell OptiPlex 7460 AIO
Intel® i5-8500, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 23" (58,4 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 630, Windows 11 Pro OSApple iMac 27" A1419 late 2015 (EMC 2834)
Intel® i5-6500, 16GB DDR3 RAM, 500GB SSD, 27" (68,6 cm), 5120 x 2880, R9 M380, macOSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.