OEM ASUS PRIME B560M-K, i5-10400F, 16GB, 512GB SSD, GTX 1070 8GB - 1608940
MT, i5-10400F, 16GB DDR4, 512GB (M.2) SSD, NO ODD, GeForce GTX 1070 8GB, Windows 11 Pro, HDMI 2.0, Gold, 350W Micro ATX, DDR4, 16GB, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | OEM |
| Modell | ASUS PRIME B560M-K, i5-10400F, 16GB, 512GB SSD, GTX 1070 8GB |
| Termékkód | 1608940 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Gold: Újszerű állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Nagyban megkülönböztethetetlen az újtól. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-10400F 2.90 GHz[Max. Turbo Frequency 4.30 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 10. Generáció |
| Gépház formátum | MT |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 512GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Videokártya | GeForce GTX 1070 8GB |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Belső csatlakozók | 2 x M.2 6 x Serial ATA III 1 x PCI Express x16 2 x PCI Express x1 |
| Külső csatlakozók | 2 x USB 2.0 1 x DVI-D 1 x D-Sub 4 x DisplayPort 3 x Audio Jacks (3,5 mm) PS/2 Combo Port 4 x USB 3.2 1 x GbE LAN (10/100/1000 Mbit) 1 x HDMI 2.0 |
| Tápegység | 350W Micro ATX |
| Súly | 5,5 kg |
| Méretek | 217 mm x 435 mm x 410 mm |
| Megjegyzés | Asztali számítógépekhez (PC) áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
HP EliteDesk 800 G3 SFF
Intel® i5-6500, 4GB DDR4 RAM, 240GB SSD, HD 530, Windows OSHP EliteDesk 800 G2 SFF
Intel® i5-6500, 4GB DDR4 RAM, 240GB SSD, HD 530, Windows OSHP EliteDesk 800 G3 SFF
Intel® i5-6500, 4GB DDR4 RAM, 240GB SSD, HD 530, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.