Dell INSPIRON 530 - 1603154
TOWER, Pentium E5200, 4GB DDR2, 250GB HDD 3,5", DVD-ROM, GMA 3000, Bronze, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Dell |
| Modell | INSPIRON 530 |
| Termékkód | 1603154 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Gépház formátum | TOWER |
| Processzor | Intel® Pentium® E5200 2.50 GHz |
| Memória (RAM) | 4GB DDR2 |
| Háttértár | 250GB Merevlemez 3,5" |
| Optikai meghajtó | DVD-ROM |
| Videokártya | Intel® Graphics Media Accelerator 3000 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Belső csatlakozók | 4 x Serial ATA II 1 x PCI Express x16 1 x PCI Express x1 2 x PCI slot |
| Külső csatlakozók | 6 x USB 2.0 1 x DVI-D 1 x D-Sub 1 x RJ-45 |
| Súly | 12,7 kg |
| Méretek | 170 mm x 435 mm x 362 mm |
| Megjegyzés | Asztali számítógépekhez (PC) áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Dell OptiPlex 3040 Micro
Intel® i5-6500T, 8GB DDR3 RAM, 120GB SSD, HD 530, Windows OSDell OptiPlex 3050 SFF
Intel® i5-6500, 8GB DDR4 RAM, 500GB, HD 530, Windows OSDell Precision T3500 T
Intel® Xeon W3565, 8GB DDR3 RAM, 240GB SSD, Quadro 2000 1GB, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.