Nokia 108 Black - 2200015
1,8", 128 x 160, NEW, Boxed, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Nokia |
| Modell | 108 Black |
| Termékkód | 2200015 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 1,8" |
| Képernyő felbontás | 128 x 160 |
| Memória | 4 MB |
| Gyári csomagolás | Gyári csomagolás |
| Súly | 0,1 kg |
| Méretek | 47 mm x 13 mm x 110 mm |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!