Sony VAIO SVS13118GBB - 1528520
(1 értékelés)
i5-3210M, 4GB DDR3, 500GB HDD 2,5", DVD-RW, 13,3", 1600 x 900, Webcam, GT 640M LE, HDMI, Bronze, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Sony |
| Modell | VAIO SVS13118GBB |
| Termékkód | 1528520 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-3210M 2.50 GHz [Max. Turbo Frequency 3.10 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 3. Generáció |
| Memória (RAM) | 4GB DDR3 |
| Háttértár | 500GB Merevlemez 2,5" |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Képernyő méret | 13,3" (33,8 cm) |
| Képernyő felbontás | HD+ (1600 x 900) |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | nVidia GeForce GT 640M LE 2GB DDR3 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Külső csatlakozók | 1 x USB 2.0 2 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x D-Sub (VGA) LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) |
| Kártyaolvasó | SD |
| Termék kora | 2013 |
| Súly | 1,7 kg |
| Méretek | 331 mm x 225 mm x 24 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (1)
Vásárlóink véleménye a Sony VAIO SVS13118GBB termékcsaládról:
5 / 5
„Egyszerűen ment a rendelés, a szállítás is két napon belül történt. A csomagolás kifogástalan és biztonságos. A gép meglepően újszerű állapotú, azonnal működőképes volt, telepítve a szoftver. Kösz!” - Gyula
Megvásárolt termék:
Sony VAIO SVS13118GBB - i5-3210M | 8GB DDR3 | 240GB SSD | DVD-RW | 13,3" | 1600 x 900 | Webcam | GT 640M LE | Win 10 Pro | HDMI | Silver Értékelés ideje: 2021.08.11
Hasonló termékek
Lenovo ThinkPad X1 Tablet Gen 2 (8GB) (256GB) (Without Keyboard) (Touchscreen)
Intel® i5-7Y57, 8GB LPDDR3 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 12" (30,4 cm), 2160 x 1440, HD 615, Windows OSHP ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue
Intel® Pentium Silver N5030, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 11,6" (29,4 cm), 1366 x 768, UHD 605, Windows 11 Pro OSLenovo ThinkPad X1 Tablet Gen 1 (8GB) (Touchscreen)
Intel® m5-6Y57, 8GB LPDDR3 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 12" (30,4 cm), 2160 x 1440, HD 515, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.