Panasonic Toughbook CF-C2 AHCBHM4 - 1529243
i5-3427U, 8GB DDR3, 240GB SSD, NO ODD, 12,5", 1366 x 768, Webcam, Intel HD, HDMI, Bronze, Touchscreen, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Panasonic |
| Modell | Toughbook CF-C2 AHCBHM4 |
| Termékkód | 1529243 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-3427U 1.80 GHz [Max. Turbo Frequency 2.80 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 3. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR3 |
| Háttértár | 240GB SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 12,5" (31,7 cm) |
| Képernyő felbontás | WXGA (1366 x 768) |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® HD Graphics |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Külső csatlakozók | 1 x USB 2.0 2 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x LAN (RJ-45) 2 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x Serial (RS-232) port |
| Kártyaolvasó | SD |
| Érintőpad | Igen |
| Érintőképernyő | Érintőképernyő |
| Termék kora | 2013 |
| Súly | 1,8 kg |
| Méretek | 300 mm x 220 mm x 42 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
HP ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue
Intel® Pentium Silver N5030, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 11,6" (29,4 cm), 1366 x 768, UHD 605, Windows 11 Pro OSLenovo ThinkPad X1 Tablet Gen 1 (8GB) (Touchscreen)
Intel® m5-6Y57, 8GB LPDDR3 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 12" (30,4 cm), 2160 x 1440, HD 515, Windows OS
Lenovo ThinkPad L460 Teal Blue
Intel® i3-6100U, 4GB DDR3 RAM, 120GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.