Lenovo ThinkPad X200 - 1524784
C2D T9600, 4GB DDR3, 160GB HDD 2,5", DVD-RW, 12,1", 1280 x 800, Webcam, HD 3650, Bronze, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Lenovo |
| Modell | ThinkPad X200 |
| Termékkód | 1524784 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™2 Duo T9600 2.80 GHz |
| Memória (RAM) | 4GB DDR3 |
| Háttértár | 160GB Merevlemez 2,5" |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Képernyő méret | 12,1" (30,7 cm) |
| Képernyő felbontás | WXGA (1280 x 800) |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | ATI Mobility Radeon HD 3650 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Külső csatlakozók | 3 x USB 2.0 1 x D-Sub (VGA) 1 x LAN (RJ-45) 2 x Audio Jacks (3,5 mm) |
| Kártyaolvasó | SD |
| Trackpoint | Trackpoint |
| ExpressCard slot | Igen |
| Fingerprint reader | Igen |
| Termék kora | 2007 |
| Súly | 1,3 kg |
| Méretek | 295 mm x 210 mm x 21 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Lenovo ThinkPad L470
Intel® i5-6200U, 16GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T470s
Intel® i7-7500U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSLenovo ThinkPad L470
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.