Lenovo ThinkPad T420s - 1522517
(2 értékelés)
i7-2640M, 8GB DDR3, 160GB SSD, DVD-RW, 14", 1600 x 900, Webcam, HD 3000, NVS 4200M 1GB, Bronze, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Lenovo |
| Modell | ThinkPad T420s |
| Termékkód | 1522517 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i7-2640M 2.80 GHz [Max. Turbo Frequency 3.50 GHz] |
| Processzor generáció | 2. Generáció |
| Memória (RAM) | 8GB DDR3 |
| Háttértár | 160GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Képernyő méret | 14" (35,5 cm) |
| Képernyő felbontás | HD+ (1600 x 900) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® HD Graphics 3000 nVIDIA NVS 4200M 1GB |
| Alaplapi chipkészlet | Intel QM67 Express |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | meglévő Windows 7 Professional COA matrica |
| Külső csatlakozók | 2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x D-Sub (VGA) 1 x DisplayPort 1 x LAN (RJ-45) |
| Érintőpad | Igen |
| Trackpoint | Trackpoint |
| 3g modem | Igen |
| ExpressCard slot | Igen |
| Termék kora | 2012 |
| Súly | 2,0 kg |
| Méretek | 341 mm x 233 mm x 30 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (2)
Vásárlóink véleménye a Lenovo ThinkPad T420s termékcsaládról :
5 / 5
„Minden rendben ment, készülék csere is gyors volt.” - Zoltán Sándor
Megvásárolt termék
:
Lenovo ThinkPad T420s
- i5-2520M | 8GB DDR3 | 120GB SSD | DVD-RW | 14" | 1600 x 900 | Webcam | HD 3000 | Win 10 Pro | Bronze Értékelés ideje
: 2023.03.17
5 / 5
„Rosszabb állapotban lévő készülékre számítottam mint amit kaptam. Kellemes csalódás ért. Nagyon jól működik a készülék.” - Dániel
Megvásárolt termék
:
Lenovo ThinkPad T420s
- i7-2640M | 8GB DDR3 | 128GB SSD | DVD-RW | 14" | 1600 x 900 | Webcam | HD 3000 | NVS 4200M 1GB | Win 10 Pro | Bronze Értékelés ideje
: 2020.11.22
Hasonló termékek
Lenovo ThinkPad L470
Intel® i5-6200U, 16GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T470s
Intel® i7-7500U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSLenovo ThinkPad L470
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.