Lenovo ThinkPad T400 - 1525411
C2D P8400, 4GB DDR3, 160GB SSD, DVD-ROM, 14,1", 1280 x 800, GMA 4500MHD, Bronze, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Lenovo |
| Modell | ThinkPad T400 |
| Termékkód | 1525411 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™2 Duo P8400 2.26 GHz |
| Processzor család | Intel Core 2 Duo |
| Memória (RAM) | 4GB DDR3 |
| Háttértár | 160GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD-ROM |
| Képernyő méret | 14,1" (35,8 cm) |
| Képernyő felbontás | WXGA (1280 x 800) |
| Wi-Fi | Igen |
| Videokártya | Intel® Graphics Media Accelerator 4500MHD |
| Alaplapi chipkészlet | Intel GM45 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | meglévő Windows 7 Professional COA matrica |
| Külső csatlakozók | 1 x FireWire 3 x USB 2.0 1 x D-Sub (VGA) 1 x LAN (RJ-45) |
| Kártyaolvasó | 2 in 1 |
| Érintőpad | Igen |
| Trackpoint | Trackpoint |
| Termék kora | 2008 |
| Webkamera | Nem |
| Súly | 2,1 kg |
| Méretek | 335 mm x 238 mm x 32 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Lenovo ThinkPad L460 Teal Blue
Intel® i3-6100U, 4GB DDR3 RAM, 120GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T460s
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T470s
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.