HP EliteBook 2540p - 1528577
(1 értékelés)
i5-540M, 4GB DDR3, 320GB HDD 2,5", NO ODD, 12,1", 1280 x 800, Webcam, Bronze, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | EliteBook 2540p |
| Termékkód | 1528577 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-540M 2.53 GHz [Max. Turbo Frequency 3.07 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 1. Generáció |
| Memória (RAM) | 4GB DDR3 |
| Háttértár | 320GB Merevlemez 2,5" |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 12,1" (30,7 cm) |
| Képernyő felbontás | WXGA (1280 x 800) |
| Bluetooth | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Külső csatlakozók | 1 x FireWire 3 x USB 2.0 1 x D-Sub (VGA) 1 x DisplayPort 1 x LAN (RJ-45) |
| Kártyaolvasó | 1 x SD |
| Termék kora | 2010 |
| Súly | 1,5 kg |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (1)
Vásárlóink véleménye a HP EliteBook 2540p termékcsaládról:
5 / 5
„Mind a megrendelés a szállítás valamint a gép, megfelel az igényeimnek az az a megrendelésnek! Tökéletesen elégedett vagyok a megkapott HP termékkel! Másnak is ajánlom már az ár miatt is!!” - István
Megvásárolt termék:
HP EliteBook 2540p - i5-540M | 4GB DDR3 | 320GB HDD 2,5" | NO ODD | 12,1" | 1280 x 800 | Webcam | Win 10 Pro | Bronze Értékelés ideje: 2021.08.16
Hasonló termékek
HP ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue
Intel® Pentium Silver N5030, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 11,6" (29,4 cm), 1366 x 768, UHD 605, Windows 11 Pro OSHP EliteBook 840 G5
Intel® i5-7200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSHP EliteBook 820 G3
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 12,5" (31,7 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.