Apple MacBook Air 11 A1370 late 2010 (EMC 2393) - 15210043
C2D SU9400, 2GB DDR3, 120GB SSD, 11,6", 1366 x 768, Webcam, HD, GeForce 320M, Bronze, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | MacBook Air 11 A1370 late 2010 (EMC 2393) |
| Termékkód | 15210043 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™2 Duo SU9400 1.40 GHz |
| Processzor család | Intel Core 2 Duo |
| Memória (RAM) | 2GB DDR3 |
| Háttértár | 120GB SSD |
| Képernyő méret | 11,6" (29,4 cm) |
| Képernyő felbontás | WXGA (1366 x 768) |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Igen, HD |
| Videokártya | NVIDIA GeForce 320M |
| Külső csatlakozók | 2 x USB 2.0 1 x mini DisplayPort 1 x Audio Jacks (3,5 mm) |
| Termék kora | 2007 |
| Súly | 1,1 kg |
| Méretek | 300 mm x 192 mm x 17 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Apple MacBook Air 13" Retina A2179 2020 (16GB) Silver (EMC 3302)
Intel® i5-1030NG7, 16GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 13,3" (33,8 cm), 2560 x 1600, Iris Plus G7Apple MacBook Pro 15" A1990 2018 Silver (EMC 3215)
Intel® i7-8850H, 16GB DDR4 RAM, 512GB (M.2) SSD, 15,4" (39,1 cm), 2880 x 1800, Radeon Pro 560X 4GB UHD 630, macOSApple MacBook Pro 15" A1707 mid 2017 (16GB) Space Grey (EMC 3162)
Intel® i7-7700HQ, 16GB LPDDR3 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 15,4" (39,1 cm), 2880 x 1800, Radeon Pro 555 HD 630, macOSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.