Philips 240P4Q - 1442206
(4 értékelés)
24", 1920 x 1200, VGA (d-sub), DP, DVI-D, USB 2.0, Speakers, 16:10, Bronze, Grey, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a megfelelő videókábelt.
Válassz további kiegészítőt:
Várható szállítás: 01.04.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Philips |
| Modell | 240P4Q |
| Termékkód | 1442206 |
| Készlet | Raktáron 10+ db |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 24" (61 cm) |
| Képernyő felbontás | WUXGA (1920 x 1200) |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Válaszidő | 5 ms |
| Betekintési szög | 170° / 160° |
| Csatlakozó típus | 1 x DVI-D 1 x DisplayPort 1 x VGA (d-sub) |
| Csatlakozó | 4 x USB 2.0 |
| VESA | Igen |
| Hangszóró | beépített hangszóró |
| Állítható magasságú talp | Igen |
| Dönthető talp | Igen |
| Képarány | 16:10 |
| Szín mennyiség | 16.7 millió szín |
| Képpont távolság | 0.270 mm |
| Szín | Szürke |
| Súly | 7,0 kg |
| Méretek | 550 mm x 244 mm x 550 mm |
| Megjegyzés | Monitorok esetében két kábelt találsz a dobozban: egy áramkábelt (a bekapcsoláshoz) és egy videókábelt is, hogy össze tudd kötni a monitorodat a számítógéppel. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (4)
Vásárlóink véleménye a Philips 240P4Q termékcsaládról:
5 / 5
„Teljes mértében elégedett vagyok a vásárolt termékkel.” - Balázs
Megvásárolt termék:
Philips 240P4Q - 24" | 1920 x 1200 | VGA (d-sub) | DP | DVI-D | USB 2.0 | Speakers | 16:10 | Silver | Grey Értékelés ideje: 2023.07.10
4 / 5
„Bronz besorolású 24"-os Philips monitort rendeltem home office-hoz valószerűtlenül olcsón, 2 év garanciával. Gyors reakció és szállítás, bombabiztos csomagolás. Köszi furbify!” - Tamás
Megvásárolt termék:
Philips 240P4Q - 24" | 1920 x 1200 | DVI | VGA (d-sub) | DP | USB 2.0 | Speakers | 16:10 | Bronze | Black Értékelés ideje: 2023.05.24
5 / 5
„Kellett egy extra monitor és megtaláltam a Furbifyon :) Szuperkönnyű megrendelés, újszerű állapot, jó ár/érték arány. Köszönöm szépen ;)” - Tamas
Megvásárolt termék:
Philips 240P4Q - 24" | 1920 x 1200 | DVI | VGA (d-sub) | DP | USB 2.0 | Speakers | 16:10 | Silver | Black Értékelés ideje: 2023.05.17
5 / 5
„Többször rendeltem és minden rendben volt. Jó minőségű áru, elsőosztályú csomagolás és gyors kézbesítés.” - JÁNOSNÉ
Megvásárolt termék:
Philips 240P4Q - 24" | 1920 x 1200 | DVI | VGA (d-sub) | DP | USB 2.0 | Speakers | 16:10 | Bronze | Black Értékelés ideje: 2023.05.17
Hasonló termékek
Philips 241P4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 5 ms, 16:9
Philips 240B4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10
Philips 240B7QPT (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10, IPSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.