Apple Studio Display A2525 (EMC 4039) - 1442053
27", 5120 x 2880 (5K), Webcam, USB Type-C, Thunderbolt 3 port, 16:9, Silver, 5K Retina, 60 Hz, Boxed, Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | Studio Display A2525 (EMC 4039) |
| Termékkód | 1442053 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 27" (68,6 cm) |
| Képernyő felbontás | 5120 x 2880 (5K) |
| Webkamera | Webkamera |
| Fényerő | 600 Nits |
| Csatlakozó | USB Type-C 3 x Thunderbolt 3 port |
| Képarány | 16:9 |
| Szín mennyiség | 1.07 billion colors |
| Kijelző | 5K Retina |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Gyári csomagolás | Gyári csomagolás |
| Súly | 7,7 kg |
| Méretek | 623 mm x 207 mm x 583 mm |
| Megjegyzés | Monitorok esetében két kábelt találsz a dobozban: egy áramkábelt (a bekapcsoláshoz) és egy videókábelt is, hogy össze tudd kötni a monitorodat a számítógéppel. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Philips 241P4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1080 (Full HD), 5 ms, 16:9Philips 240B4Q (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10Philips 240B7QPT (without stand)
24" (61 cm), 1920 x 1200, 5 ms, 16:10, IPSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.