Razer Blade 14 RZ09-0370CEA3 - 15216849
AMD Ryzen 9 5900HX, 16GB DDR4, 4TB M.2 SSD, NO ODD, 14", 2560 x 1440 (2K), Webcam, RTX 3080 8GB, Windows 11 Pro, HDMI 2.1, RGB Backlight, Gold, 165 Hz, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Razer |
| Modell | Blade 14 RZ09-0370CEA3 |
| Termékkód | 15216849 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Gold: Újszerű állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Nagyban megkülönböztethetetlen az újtól. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | AMD Ryzen 9 5900HX 3.30 GHz [Max. Turbo Frequency 4.60 GHz] |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 4TB M.2 SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 14" (35,5 cm) |
| Képernyő felbontás | 2560 x 1440 (2K) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | RTX 3080 8GB GDDR6 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB 3.2 2 x USB Type-C 3.2 1 x HDMI 2.1 |
| Háttérvilágítás | RGB Backlight |
| Érintőpad | Igen |
| Képfrissítés | 165 Hz |
| Termék kora | 2021 |
| Súly | 1,8 kg |
| Méretek | 319 mm x 220 mm x 17 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
HP ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue
Intel® Pentium Silver N5030, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 11,6" (29,4 cm), 1366 x 768, UHD 605, Windows 11 Pro OS
Lenovo ThinkPad L460 Teal Blue
Intel® i3-6100U, 4GB DDR3 RAM, 120GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T460s
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.