Lenovo IdeaPad 120S-11IAP (Quality: Bazár, Without Battery) - 15213105
Celeron N3450, 2GB LPDDR4, 32GB (eMMC) SSD, NO ODD, 11,6", 1366 x 768, Webcam, Intel HD, HDMI, HU keyboard, Bazár, IPS, 20V / 2.25A, 45W, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
1 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Lenovo |
| Modell | IdeaPad 120S-11IAP (Quality: Bazár, Without Battery) |
| Termékkód | 15213105 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bazár - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Celeron® N3450 1.10 GHz [Max. Turbo Frequency 2.20 GHz] |
| Processzor család | Intel Celeron |
| Memória (RAM) | 2GB LPDDR4 |
| Háttértár | 32GB (eMMC) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 11,6" (29,4 cm) |
| Képernyő felbontás | WXGA (1366 x 768) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® HD Graphics |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Külső csatlakozók | 2 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x USB Type-C |
| Kártyaolvasó | SD Micro SD |
| Érintőpad | Igen |
| Billentyűzet nyelve | Magyar |
| Display Technology | IPS |
| AC Adapter | 20V / 2.25A 45W |
| Termék kora | 2013 |
| Méretek | 288 mm x 200 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Lenovo ThinkPad T460s
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T470s
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad X280 (8GB) (Touchscreen)
Intel® i5-7300U, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 12,5" (31,7 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.