HP ProBook 655 G1 - 15222278
(1 értékelés)
A10-5750M, 8GB DDR3, 120GB SSD, DVD-RW, 15,6", 1366 x 768, NumPad, Webcam, HD, HD 8650G, Bronze, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | ProBook 655 G1 |
| Termékkód | 15222278 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | AMD A10-5750M 2.50 GHz [Max. Turbo Frequency 3.50 GHz] |
| Processzor család | AMD A-Series |
| Memória (RAM) | 8GB DDR3 |
| Háttértár | 120GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Képernyő méret | 15,6" (39,6 cm) |
| Képernyő felbontás | WXGA (1366 x 768) |
| Numerikus billentyűzet | Numerikus billentyűzet |
| Webkamera | Igen, HD |
| Videokártya | AMD RADEON HD 8650G |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Külső csatlakozók | 4 x USB 3.0 1 x D-Sub (VGA) 1 x DisplayPort 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x Serial (RS-232) port |
| Kártyaolvasó | 3 in 1 |
| Érintőpad | Igen |
| SmartCard reader | Igen |
| Dokkoló port | Igen |
| Termék kora | 2016 |
| Súly | 2,3 kg |
| Méretek | 378 mm x 257 mm x 27 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (1)
Vásárlóink véleménye a HP ProBook 655 G1 termékcsaládról:
5 / 5
„A termék megfelelő állapotban volt A teljesítménye megfelel az elvárásoknak A szolgáltatással és a kommunikáció minőségével teljes mértékben meg voltunk elégedve.” - Dávid
Megvásárolt termék:
HP ProBook 655 G1 - A10-5750M | 8GB DDR3 | 120GB SSD | DVD-RW | 15,6" | 1920 x 1080 (Full HD) | NumPad | Webcam, HD | HD 8650G | Win 10 Pro | Bronze Értékelés ideje: 2023.08.23
Hasonló termékek
HP ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue
Intel® Pentium Silver N5030, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 11,6" (29,4 cm), 1366 x 768, UHD 605, Windows 11 Pro OSHP EliteBook 840 G5
Intel® i5-7200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSHP EliteBook 820 G3
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 12,5" (31,7 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.