HP EliteBook x360 1030 G7 (16GB) - 15234831
i7-10610U, 16GB LPDDR4 Onboard, 256GB (M.2) SSD, NO ODD, 13,3", 3840 x 2160, Webcam, UHD 620, Windows 11 Pro, HDMI 1.4, Gold, Touchscreen, 4G Modem, 2021, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Windows és szoftverek:
Válassz bővítést:
Várható szállítás: 08.04.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
HP EliteBook x360 1030 G7: Ultrakompakt Erőmű a Sokoldalúságért
A HP EliteBook x360 1030 G7 a mobilitás csúcsa, amelyet azoknak a szakembereknek terveztek, akik a maximális rugalmasságot és teljesítményt a lehető legkisebb csomagban igénylik. Ez a gyönyörűen megmunkált, 2 az 1-ben laptop egy 13 hüvelykes képernyőt sűrít egy 11 hüvelykes gépekéhez hasonló méretű házba, a lenyűgöző, 86%-os képernyő-test aránynak köszönhetően. A 360 fokos zsanérral ez a gép tökéletesen alkalmazkodik minden munkahelyzethez.
A karcsú alumínium házban intelligens teljesítmény és a HP legendásan erős biztonsági arzenálja rejlik. A 10. generációs Intel® Core™ processzorok gondoskodnak a zökkenőmentes munkavégzésről, míg a HP Wolf Security for Business hardveresen megerősített védelmet nyújt a modern fenyegetésekkel szemben. Az EliteBook x360 1030 G7 egy olyan prémium eszköz, amely a stílust, a biztonságot és a páratlan sokoldalúságot ötvözi.
Főbb jellemzők:
- Ultrakompakt és pehelykönnyű kialakítás: Kategóriájának egyik legkisebb üzleti laptopja, amely rendkívül magas, 86%-os képernyő-test aránnyal rendelkezik. Hihetetlenül könnyen hordozható, bárhová is megy.
- 360 fokos 2 az 1-ben sokoldalúság: A négy rugalmas mód (laptop, tablet, sátor, állvány) lehetővé teszi, hogy minden helyzetben a leghatékonyabban dolgozzon, prezentáljon vagy alkosson.
- Erőteljes 10. generációs Intel® Core™ processzorok: A reszponzív teljesítmény zökkenőmentes multitaskingot és az üzleti alkalmazások gyors futtatását teszi lehetővé, opcionális vPro® platformmal a fokozott biztonságért.
- HP Sure View Reflect adatvédelmi képernyő: Az opcionális, fejlett integrált adatvédelmi szűrő egyetlen gombnyomással azonnal megvédi a képernyőn megjelenő bizalmas adatokat a kíváncsi tekintetektől.
- Meglepően sokoldalú csatlakozók: A vékony ház ellenére a portok széles skáláját kínálja, beleértve két Thunderbolt™ 3 portot, két USB-A portot és egy teljes méretű HDMI csatlakozót, minimalizálva az adapterek szükségességét.
- Újratervezett, halk billentyűzet: Élvezze a kényelmes, precíz és kivételesen csendes gépelési élményt, amely tökéletes bármilyen környezetben, a nyitott irodáktól a könyvtárig.
- Opcionális 5G/4G LTE kapcsolat: Maradjon nagy sebességgel online szinte bárhol, így mindig produktív maradhat, anélkül, hogy nyilvános Wi-Fi hálózatokra kellene támaszkodnia.
A hordozhatóságot a kőkemény biztonság támasztja alá. A „bárhol dolgozhatsz” szabadsága csak akkor hasznos, ha biztonságosan teheted. A Sure View képernyő megvéd a vizuális hackeléstől nyilvános helyeken, míg a Sure Sense és a Sure Start a háttérben védekezik a rosszindulatú programok és a BIOS-támadások ellen.
A prémium felhasználói élmény minden részletben tetten érhető. A CNC-megmunkálású alumínium tapintásától a Bang & Olufsen hangszórók gazdag hangzásáig minden interakció a minőségről árulkodik. Ez egy olyan eszköz, amely nemcsak jól teljesít, de öröm használni is.
Kinek ajánljuk és miért?
- Vezetőknek és sokat utazóknak: A tökéletes útitárs, amely a maximális hordozhatóságot ötvözi a vezetők által elvárt prémium érzettel és teljesítménnyel.
- Tanácsadóknak és mobilis szakembereknek: A kompakt méret, a 360 fokos zsanér és az opcionális 5G tökéletessé teszi azok számára, akik ügyfeleknél vagy útközben dolgoznak.
- Biztonságtudatos felhasználóknak: Az olyan iparágakban, mint a pénzügy vagy a jog, ahol az adatvédelem kritikus, a teljes biztonsági csomag komoly előnyt jelent.
- Aki egy prémium, ultrahordozható gépet keres: Azoknak a felhasználóknak, akik a legkisebb, legsokoldalúbb és legszebben megmunkált Windows 2 az 1-ben laptopot szeretnék a mindennapi munkájukhoz.
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | EliteBook x360 1030 G7 (16GB) |
| Termékkód | 15234831 |
| Készlet | Utolsó darab |
| Esztétikai állapot | Gold: Újszerű állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Nagyban megkülönböztethetetlen az újtól. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i7-10610U 1.80 GHz [Max. Turbo Frequency 4.90 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor generáció | 10. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB LPDDR4 Onboard |
| Háttértár | 256GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 13,3" (33,8 cm) |
| Képernyő felbontás | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® UHD Graphics 620 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB 3.1 2 x USB Type-C with Thunderbolt 1 x HDMI 1.4 |
| Érintőképernyő | Érintőképernyő |
| Network modem | 4G Modem |
| Termék kora | 2021 |
| Súly | 1,2 kg |
| Méretek | 303 mm x 193 mm x 16 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
HP ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue
Intel® Pentium Silver N5030, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 11,6" (29,4 cm), 1366 x 768, UHD 605, Windows 11 Pro OSHP EliteBook 840 G5
Intel® i5-7200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSHP EliteBook 820 G3
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 12,5" (31,7 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.