HP EliteBook 840 G4 (Quality: Bazár, Not Working Upper Touchpad Buttons) - 15225357
i5-7200U, 16GB DDR4, 256GB (M.2) SSD, NO ODD, 14", 1920 x 1080 (Full HD), Webcam, HD 620, Bazár, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
1 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
HP EliteBook 840 G4 – Megbízható teljesítmény és üzleti elegancia
A HP EliteBook 840 G4 egy prémium kategóriás üzleti laptop, amelyet a mobilitást és megbízhatóságot kereső szakemberek számára terveztek. A 14 hüvelykes kijelző és a mindössze 1,48 kg-os súly ideálissá teszi azok számára, akik gyakran úton vannak, de nem akarnak kompromisszumot kötni a teljesítmény vagy a megbízhatóság terén. A magnéziumötvözetből és alumíniumból készült ház nemcsak elegáns, hanem rendkívül strapabíró is, megfelelve a MIL-STD-810G katonai szabványoknak.
A 7. generációs Intel® Core™ i5 vagy i7 processzorok és az akár 32 GB DDR4 RAM biztosítják a zökkenőmentes multitaskingot és a gyors adatfeldolgozást. A 256 GB vagy 512 GB SSD tárhely villámgyors rendszerindítást és fájlhozzáférést tesz lehetővé. A Full HD kijelző éles képet és széles betekintési szögeket kínál, míg a beépített biztonsági funkciók, mint a TPM 2.0 és a HP Sure Start Gen3, gondoskodnak az adatok védelméről.
Főbb jellemzők:
- 7. generációs Intel® Core™ i5 / i7 processzorok – Megbízható teljesítmény irodai alkalmazásokhoz és multitaskinghoz.
- Akár 32 GB DDR4 RAM – Gyors válaszidő és zökkenőmentes munkafolyamatok.
- 256 GB – 512 GB SSD tárhely – Villámgyors rendszerindítás és fájlhozzáférés.
- 14" Full HD kijelző – Éles kép és széles betekintési szögek.
- TPM 2.0, HP Sure Start Gen3 – Fokozott adatvédelem és biztonság.
- Windows 10 Pro – Modern, üzleti célokra optimalizált operációs rendszer.
Kinek ajánljuk és miért?
- Üzleti felhasználóknak, akiknek fontos a megbízhatóság és a biztonságos adatkezelés.
- Vállalati ügyfeleknek, ahol központi menedzselés és kompatibilitás szükséges.
- Mobil dolgozóknak, akiknek könnyű, mégis erős laptopra van szükségük utazás közben.
- Vezetőknek és menedzsereknek, akik számára a gyors reakció és prémium megjelenés is számít.
- IT-adminisztrátoroknak, akik könnyen integrálható és távolról kezelhető rendszert keresnek.
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | EliteBook 840 G4 (Quality: Bazár, Not Working Upper Touchpad Buttons) |
| Termékkód | 15225357 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bazár - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-7200U 2.50 GHz [Max. Turbo Frequency 3.10 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 7. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 256GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 14" (35,5 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® HD Graphics 620 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Külső csatlakozók | 1 x D-Sub (VGA) 1 x DisplayPort 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x USB Type-C 3.1 2 x USB 3.1 |
| Érintőpad | Igen |
| Termék kora | 2018 |
| Súly | 1,6 kg |
| Méretek | 338 mm x 237 mm x 189 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
HP ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue
Intel® Pentium Silver N5030, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 11,6" (29,4 cm), 1366 x 768, UHD 605, Windows 11 Pro OSHP EliteBook 840 G5
Intel® i5-7200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSHP EliteBook 820 G3
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 12,5" (31,7 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.