Dell Precision 5560 (NVIDIA RTX A2000 4GB) - 15229545
i7-11850H, 32GB DDR4, 512GB (M.2) SSD, NO ODD, 15,6", 1920 x 1200, Webcam, Intel UHD, RTX A2000 4GB, Windows 11 Pro, Silver, IPS, 11. Generation, 2021, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Dell |
| Modell | Precision 5560 (NVIDIA RTX A2000 4GB) |
| Termékkód | 15229545 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i7-11850H 2.50 GHz [Max. Turbo Frequency 4.80 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor generáció | 11. Generáció |
| Memória (RAM) | 32GB DDR4 |
| Háttértár | 512GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 15,6" (39,6 cm) |
| Képernyő felbontás | WUXGA (1920 x 1200) |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® UHD Graphics RTX A2000 4GB |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x USB Type-C 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 |
| Kártyaolvasó | 1 x SD |
| Display Technology | IPS |
| Termék kora | 2021 |
| Súly | 2,1 kg |
| Méretek | 344 mm x 230 mm x 12 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Hasonló termékek
Dell Latitude 7200 2-in-1 (8GB) (512GB) (Touchscreen) (without keyboard)
Intel® i5-8265U, 8GB LPDDR3 Onboard RAM, 512GB (M.2) SSD, 12,3" (31,2 cm), 1920 x 1280, UHD 620, Windows 11 Pro OSDell Latitude 7480
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 620, Windows OSDell Latitude 7480
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.