Apple MacBook Pro 13" A1989 2018 (16GB) Space grey (EMC 3214) - 15218845
i7-8559U, 16GB LPDDR3 Onboard, 256GB (M.2) SSD, 13,3", 2560 x 1600, Webcam, Iris Plus 655, macOS, Bronze, Retina IPS, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | MacBook Pro 13" A1989 2018 (16GB) Space grey (EMC 3214) |
| Termékkód | 15218845 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i7-8559U 2.70 GHz [Max Turbo Frequency - 4.50 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor generáció | 8. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB LPDDR3 Onboard |
| Háttértár | 256GB (M.2) SSD |
| Képernyő méret | 13,3" (33,8 cm) |
| Képernyő felbontás | WQXGA (2560 x 1600) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® Iris Plus 655 Graphics |
| Operációs rendszer | macOS |
| Külső csatlakozók | 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x USB Type-C with Thunderbolt 3 |
| Kijelző | Retina IPS |
| Termék kora | 2019 |
| Súly | 1,4 kg |
| Méretek | 304 mm x 212 mm x 15 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Hasonló termékek
Apple MacBook Pro 15" A1707 mid 2017 (16GB) Space Grey (EMC 3162)
Intel® i7-7920HQ, 16GB LPDDR3 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 15,4" (39,1 cm), 2880 x 1800, Radeon Pro 560 4GB HD 630, macOSApple MacBook Air 13" Retina A2179 2020 (8GB) Space Grey (EMC 3302)
Intel® i5-1030NG7, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 512GB SSD, 13,3" (33,8 cm), 2560 x 1600, Iris Plus G7, macOSApple MacBook Air 13" A2337 2020 (8GB) Silver (EMC 3598)
Apple Apple M1 8-core 3.2GHz, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB SSD, 13,3" (33,8 cm), 2560 x 1600, Apple M1 7-core, macOSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.