Acer Nitro 5 AN515-45-R8B6 Shale Black - 15221926
AMD Ryzen 9 5900HX, 32GB DDR4, 1TB (M.2) SSD, 500GB (M.2) SSD, NO ODD, 15,5", 2560 x 1440 (2K), NumPad, Webcam, Radeon Vega 8, RTX 3080 Max-Q 8GB, Windows 11 Pro, HDMI, SK-CZ keyboard, Bronze, IPS, 165 Hz, 19.5V / 9.23A, Adatlap
A csomag tartalmazza a tápkábelt és a töltőt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Acer |
| Modell | Nitro 5 AN515-45-R8B6 Shale Black |
| Termékkód | 15221926(N20C1) |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | AMD Ryzen 9 5900HX 3.30 GHz [Max. Turbo Frequency 4.60 GHz] |
| Processzor család | AMD Ryzen |
| Memória (RAM) | 32GB DDR4 |
| Háttértár | 1TB (M.2) SSD 500GB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Képernyő méret | 15,5" (39,3 cm) |
| Képernyő felbontás | 2560 x 1440 (2K) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Numerikus billentyűzet | Numerikus billentyűzet |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | AMD Radeon Vega 8 2GB RTX 3080 Max-Q 8GB |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 1 x HDMI 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 3 x USB 3.2 1 x USB Type-C with Thunderbolt 4 |
| Érintőpad | Igen |
| Billentyűzet nyelve | Szlovák - Cseh (SK-CZ) |
| Display Technology | IPS |
| Képfrissítés | 165 Hz |
| AC Adapter | 19.5V / 9.23A |
| Termék kora | 2022 |
| Súly | 2,3 kg |
| Méretek | 363 mm x 255 mm x 24 mm |
| Megjegyzés | Laptopokhoz tápkábelt (ami az áramforrásba megy) és egy töltőkábelt (ami a laptopot tölti) is adunk, tehát a teljes töltő szettet megkapod. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Acer Travelmate X3410-M
Intel® i5-8250U, 8GB DDR4 RAM, 128GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 620, Windows 11 Pro OSAcer Travelmate X3410-M
Intel® i5-8250U, 8GB DDR4 RAM, 128GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 620, Windows 11 Pro OSAcer Travelmate X314-51-M
Intel® i5-8265U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 620, Windows 11 Pro OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.