Lenovo ThinkCentre M90z AIO - 2130011
i5-650, 4GB DDR3, 500GB HDD 3,5", DVD-RW, 23", 1920 x 1080 (Full HD), Webcam, Intel HD, Silver, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Lenovo |
| Modell | ThinkCentre M90z AIO |
| Termékkód | 2130011 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-650 3.20 GHz [Max. Turbo Frequency 3.46 GHz] |
| Processzor generáció | 1. Generáció |
| Memória (RAM) | 4GB DDR3 |
| Háttértár | 500GB Merevlemez 3,5" |
| Optikai meghajtó | DVD-RW |
| Képernyő méret | 23" (58,4 cm) |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® HD Graphics |
| Alaplapi chipkészlet | Intel Q57 Express |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | meglévő Windows 7 Professional COA matrica |
| Külső csatlakozók | 6 x USB 2.0 1 x D-Sub 1 x DisplayPort 2 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 |
| Súly | 13,3 kg |
| Méretek | 559 mm x 249 mm x 442 mm |
| Megjegyzés | All-in-One (AIO) eszközökhöz áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Apple iMac 27" A1419 late 2012 (EMC 2546)
Intel® i5-3470S, 8GB DDR3 RAM, 500GB SSD, 27" (68,6 cm), 2560 x 1440 (2K), GT 650M Mac EditionDell OptiPlex 7070 Ultra + 24" Monitor Dell P2419HC
Intel® i5-8250U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 24" (61 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 620, Windows 11 Pro OSHP EliteOne 800 G5 AIO (Touchscreen)
Intel® i5-9500, 4GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 23,8" (60,4 cm), 1920 x 1080 (Full HD), UHD 630, Windows 11 Pro OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.