Delta DPS-300AB-19 B - 1650146 #1
Delta DPS-300AB-19 B - 1650146 #2
Delta DPS-300AB-19 B - 1650146 thumb #1 Delta DPS-300AB-19 B - 1650146 thumb #2
Silver
A termékkép illusztráció.
Delta DPS-300AB-19 B - 1650146
Utolsó darab!
Silver, 24 Pin, 4 Pin, Sata, Floppy Drive, Molex, 300W, ATX, Adatlap
Válaszd ki, kérsz-e operációs rendszert!
Várható szállítás: <b>14.05.2026.</b>
Várható szállítás: 14.05.2026.
2 év garancia
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
<b>Fenntartható</b> termék
Fenntartható termék
Mária
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
Márka Delta
Modell DPS-300AB-19 B
Termékkód 1650146
Készlet Utolsó darab
Csatlakozó 1 x 24 Pin
1 x 4 Pin
2 x Sata
1 x Floppy Drive
5 x Molex
Max. teljesítmény 300W