Panasonic Toughpad FZ-G1 (Touchscreen) - 1900262
i5-5300U, 128GB (M.2) SSD, 10,1", 1920 x 1200, Webcam, HD 520, USB 3.0, Jack, HDMI, Bronze, IPS, Touchscreen, 4GB DDR3, IP65, Pen for touchscreen, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Panasonic |
| Modell | Toughpad FZ-G1 (Touchscreen) |
| Termékkód | 1900262 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-5300U 2.30 GHz [Max. Turbo Frequency 2.90 GHz] |
| Háttértár | 128GB (M.2) SSD |
| Képernyő méret | 10,1" (25,6 cm) |
| Képernyő felbontás | WUXGA (1920 x 1200) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® HD Graphics 520 |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Csatlakozó | 1 x USB 3.0 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x HDMI 1 x DC-in jack |
| Display Technology | IPS |
| Érintőképernyő | Érintőképernyő |
| RAM | 4GB DDR3 |
| Védettség (vízállóság) | IP65 |
| Pen for touchscreen | Pen for touchscreen |
| Súly | 1,1 kg |
| Méretek | 269 mm x 188 mm x 20 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!