Getac RX 10 Rugged Tablet (Quality: Bazár) - 1900178
M-5Y10c, 128GB (M.2) SSD, 10,1", 1920 x 1200, Webcam, HD 5300, Windows 11 Pro, USB 2.0, USB 3.0, Jack, Micro HDMI, Bazár, Touchscreen, 4GB LPDDR3, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
1 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Getac |
| Modell | RX 10 Rugged Tablet (Quality: Bazár) |
| Termékkód | 1900178 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bazár - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | M-5Y10c 1.00 GHz [Max. Turbo Frequency 2.00 GHz] |
| Háttértár | 128GB (M.2) SSD |
| Képernyő méret | 10,1" (25,6 cm) |
| Képernyő felbontás | WUXGA (1920 x 1200) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® HD Graphics 5300 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Csatlakozó | 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x Micro HDMI |
| Érintőképernyő | Érintőképernyő |
| RAM | 4GB LPDDR3 |
| Súly | 1,0 kg |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!