Durabook R11AH with Office Docking - 1900128
i5-5200U, 128GB (M.2) SSD, 11,6", 1366 x 768, Webcam, HD 5500, USB 2.0, USB 3.0, LAN (RJ-45), Jack, HDMI, Kensington lock slot, Serial port, Bronze, 10-point capacitive multi-touch, 4GB DDR3, IP65, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Durabook |
| Modell | R11AH with Office Docking |
| Termékkód | 1900128 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-5200U 2.20 GHz [Max. Turbo Frequency 2.70 GHz] |
| Háttértár | 128GB (M.2) SSD |
| Képernyő méret | 11,6" (29,4 cm) |
| Képernyő felbontás | WXGA (1366 x 768) |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Webkamera | Webkamera |
| Videokártya | Intel® HD Graphics 5500 |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Kártyaolvasó | 2 x Micro SD |
| Csatlakozó | 2 x USB 2.0 4 x USB 3.0 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x HDMI Kensington lock slot 1 x Serial (RS-232) port 1 x DC-in jack |
| Érintőképernyő | 10-point capacitive multi-touch |
| RAM | 4GB DDR3 |
| Védettség (vízállóság) | IP65 |
| SIM card slot | Use to insert a SIM card for WWAN, Gobi 3000, orLTE module connection |
| Súly | 1,2 kg |
| Méretek | 192 mm x 299 mm x 20 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!