Apple iPad Pro 12.9" 3rd Gen (2018) 64GB Space Grey A1876 (Quality: Bazár) - 1900221
A12X Bionic, 12,9", 2732 x 2048, iOS, 64 GB, Bazár, 4GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
1 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | iPad Pro 12.9" 3rd Gen (2018) 64GB Space Grey A1876 (Quality: Bazár) |
| Termékkód | 1900221 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bazár - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | A12X Bionic 2.49 GHz |
| Képernyő méret | 12,9" |
| Képernyő felbontás | 2732 x 2048 |
| Wi-Fi | Igen |
| Operációs rendszer | iOS |
| Memória | 64 GB |
| RAM | 4GB |
| Súly | 0,6 kg |
| Méretek | 214 mm x 6 mm x 280 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!