Apple iPad Pro 12.9" 2nd Gen (2017) 64GB Space Grey A1670 with Apple Smart Keyboard - 1900253
A10X Fusion, 12,9", 2732 x 2048, Apple Smart Keyboard, iOS, 64 GB, Silver, 4GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | iPad Pro 12.9" 2nd Gen (2017) 64GB Space Grey A1670 with Apple Smart Keyboard |
| Termékkód | 1900253 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | A10X Fusion 2.38 GHz |
| Képernyő méret | 12,9" |
| Képernyő felbontás | 2732 x 2048 |
| Billentyűzet | Apple Smart Keyboard |
| Wi-Fi | Igen |
| Operációs rendszer | iOS |
| Memória | 64 GB |
| RAM | 4GB |
| Súly | 0,7 kg |
| Méretek | 220 mm x 7 mm x 305 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!