Apple iPad Pro 11" 4th Gen Cellular (2022) 128 Space Grey (A2761) - 1900295
Apple M2, 11", 2388 x 1668, Wi-Fi + Cellular, iOS, 128 GB, Silver, 8GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Várható szállítás: 30.04.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | iPad Pro 11" 4th Gen Cellular (2022) 128 Space Grey (A2761) |
| Termékkód | 1900295 |
| Készlet | Raktáron 2-4 db |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Apple M2 |
| Képernyő méret | 11" |
| Képernyő felbontás | 2388 x 1668 |
| Wi-Fi | Wi-Fi + Cellular |
| Operációs rendszer | iOS |
| Memória | 128 GB |
| RAM | 8GB |
| Súly | 0,5 kg |
| Méretek | 178 mm x 6 mm x 247 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!