Apple iPad Mini 3 (2014) Silver 16GB (Quality: Bazár) - 1900097
A7 1.3 GHz, 7,9", 2048 x 1536, 16 GB, Bazár, 1GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
1 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | iPad Mini 3 (2014) Silver 16GB (Quality: Bazár) |
| Termékkód | 1900097 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bazár - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | A7 1.3 GHz |
| Képernyő méret | 7,9" (20 cm) |
| Képernyő felbontás | 2048 x 1536 |
| Wi-Fi | Igen |
| Memória | 16 GB |
| RAM | 1GB |
| Súly | 0,3 kg |
| Méretek | 134 mm x 7 mm x 200 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
|
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!