Apple iPad Air 5 Cellular (2022) Space Grey 64GB (A2589) - 1900338
Apple M1, 10,9", 2360 x 1640, Wi-Fi + Cellular, iOS, 64 GB, Silver, 8GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Várható szállítás: 30.04.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | iPad Air 5 Cellular (2022) Space Grey 64GB (A2589) |
| Termékkód | 1900338 |
| Készlet | Utolsó darab |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Apple M1 |
| Képernyő méret | 10,9" |
| Képernyő felbontás | 2360 x 1640 |
| Wi-Fi | Wi-Fi + Cellular |
| Operációs rendszer | iOS |
| Memória | 64 GB |
| RAM | 8GB |
| Súly | 0,5 kg |
| Méretek | 178 mm x 6 mm x 247 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!