OEM Prime Z370-A II - 16011469
MT, i7-8700K, 32GB DDR4, 500GB (M.2) SSD, 1TB HDD 3,5", Blu-ray RE, UHD 630, Windows 11 Pro, HDMI 1.4b, Bronze, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Windows és szoftverek:
Válassz bővítést:
Várható szállítás: 02.06.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | OEM |
| Modell | Prime Z370-A II |
| Termékkód | 16011469 |
| Készlet | Utolsó darab |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i7-8700K 3.70 GHz [Max. Turbo Frequency 4.70 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor generáció | 8. Generáció |
| Gépház formátum | MT |
| Memória (RAM) | 32GB DDR4 |
| Háttértár | 500GB (M.2) SSD |
| Háttértár | 1TB Merevlemez 3,5" |
| Optikai meghajtó | Blu-ray RE |
| Videokártya | Intel® UHD Graphics 630 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Belső csatlakozók | 4 x PCI Express x1 2 x PCI Express x16 1 x PCI Express x16 (wired as x4) |
| Külső csatlakozók | 2 x USB 2.0 1 x DVI-D 5 x Audio Jacks (3,5 mm) RJ-45 1 x S/PDIF 1 x HDMI 1.4b 1 x USB 3.1 Gen2 2 x USB 3.1 Gen1 1 x USB Type-C 3.1 Gen2 1 x DisplayPort 1.2 |
| Megjegyzés | Asztali számítógépekhez (PC) áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Hasonló termékek
OEM PRIME Z390 PRO4 (AMD Radeon Pro WX 3100 4GB)
Intel® i7-9700, 16GB DDR4 RAM, 240GB SSD, Radeon Pro WX 3100 4GB, Windows 11 Pro OSLenovo ThinkCentre M710T TOWER
Intel® i5-6500, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD, HD 530 GT 730 2GB, Windows OSLenovo ThinkCentre M710T TOWER
Intel® i5-6500, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, HD 530 GT 730 2GB, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.