HP EliteDesk 800 G1 SFF - 1605264
SFF, i5-4570, 8GB DDR3, 120GB SSD, NO ODD, HD 4600, Silver, DDR3, 8GB, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | HP |
| Modell | EliteDesk 800 G1 SFF |
| Termékkód | 1605264 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-4570 3.20 GHz [Max. Turbo Frequency 3.60 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 4. Generáció |
| Gépház formátum | SFF |
| Memória (RAM) | 8GB DDR3 |
| Háttértár | 120GB SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Videokártya | Intel® HD Graphics 4600 |
| Alaplapi chipkészlet | Intel Q87 Express |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 10 Professional |
| Belső csatlakozók | 1 x PCI Express x16 1 x PCI Express x4 1 x PCI slot |
| Külső csatlakozók | 6 x USB 2.0 4 x USB 3.0 1 x D-Sub 2 x DisplayPort 2 x PS/2 1 x RJ-45 1 x Serial (RS-232) port |
| Súly | 9,3 kg |
| Méretek | 379 mm x 338 mm x 100 mm |
| Megjegyzés | Asztali számítógépekhez (PC) áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Hasonló termékek
Ez egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.