Furbify Pc "furbify RX550" i5/32GB/1TB/AMD Radeon RX 550 4GB - 1608169
i5-10400F, 32GB DDR4, 1TB (M.2, NVMe) SSD, Radeon RX550 4GB, Windows 11 Pro, HDMI output, NEW, ATX 500W, DDR4, 32GB, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Furbify |
| Modell | Pc "furbify RX550" i5/32GB/1TB/AMD Radeon RX 550 4GB |
| Termékkód | 1608169 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-10400F 2.90 GHz[Max. Turbo Frequency 4.30 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 10. Generáció |
| Memória (RAM) | 32GB DDR4 |
| Háttértár | 1TB (M.2, NVMe) SSD |
| Videokártya | AMD Radeon RX550 4GB |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Belső csatlakozók | 1 x M.2 |
| Külső csatlakozók | 4 x USB 2.0 1 x DVI-D 1 x DisplayPort 2 x PS/2 3 x Audio Jacks (3,5 mm) RJ-45 1 x HDMI output 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| Tápegység | ATX 500W |
| Megjegyzés | Asztali számítógépekhez (PC) áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!