Furbify Gamer PC "Space" + i5 - 10. Gen CPU, GTX 1050 Ti 4GB LP - 1606375
i5-10400, 16GB DDR4, 1TB SSD, GTX 1050 Ti 4GB LP, Windows 11 Pro, HDMI, NEW, ATX 500W, FCLGA1200, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Furbify |
| Modell | Gamer PC "Space" + i5 - 10. Gen CPU, GTX 1050 Ti 4GB LP |
| Termékkód | 1606375(90MB13E0-M0EAY0) |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-10400 BOX (2.9GHz, LGA1200, VGA) |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 10. Generáció |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 1TB SSD |
| Videokártya | Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB LP |
| Alaplapi chipkészlet | Intel B460 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Belső csatlakozók | 2 x M.2 |
| Külső csatlakozók | 6 x USB 2.0 DVI-D DisplayPort HDMI PS/2 Combo Port 6 x USB 3.2 |
| Tápegység | ATX 500W |
| Foglalat | FCLGA1200 |
| Megjegyzés | Asztali számítógépekhez (PC) áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!