Apple Mac Mini 3,1 a1283 (2009) - 1606001
MINI PC, C2D P7350, 4GB DDR3, 120GB SSD, DVD-ROM, GeForce 9400m, mini DVI, Silver, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | Mac Mini 3,1 a1283 (2009) |
| Termékkód | 1606001 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™2 Duo P7350 2.00 GHz |
| Processzor család | Intel Core 2 Duo |
| Gépház formátum | MINI PC |
| Memória (RAM) | 4GB DDR3 |
| Háttértár | 120GB SSD |
| Optikai meghajtó | DVD-ROM |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Videokártya | Nvidia GeForce 9400m |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Külső csatlakozók | 5 x USB 2.0 2 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 1 x miniDisplayPort 1 x FireWire 800 1 x mini DVI |
| Súly | 1,3 kg |
| Méretek | 165 mm x 165 mm x 6 mm |
| Megjegyzés | Asztali számítógépekhez (PC) áramkábelt is adunk. |
|
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!
Hasonló termékek
Lenovo ThinkCentre M72E SFF
Intel® i5-3470S, 4GB DDR3 RAM, 250GB, HD 2000, Windows OSHP Compaq 8300 Elite SFF
Intel® i5-3470, 4GB DDR3 RAM, 240GB SSD, HD 2500, Windows OSHP EliteDesk 800 G2 SFF
Intel® i5-6500, 4GB DDR4 RAM, 240GB SSD, HD 530, Windows OSEz egy felújított termék
Ez egy felújított készülék, amelyet szakértő csapatunk teljes körűen felújított, alaposan tisztított és részletesen tesztelt. Minden terméket egy többlépcsős felújítási folyamatnak vetünk alá, melynek során a termék műszaki- és esztétikai szempontból is megújul.
Jó neked, jó a Földnek
A felújított számítástechnikai eszközök környezettudatos és egyben költséghatékony megoldást kínálnak, ráadásul pénzt is megtakaríthatsz velük.
Ezért válassz felújított terméket
Felújított készülékek vásárlásával te is hozzájárulsz a környezetre gyakorolt káros hatások csökkentéséhez, hiszen így a körforgásos gazdaságot támogatod. Hiszünk a fenntartható körforgásban.
Garantáljuk a minőséget
Felújított készülékekre két év garanciát biztosítunk. Minden terméket gondosan ellenőrzünk a szállítás előtt annak érdekében, hogy a lehető legjobb élményt nyújthassuk. A vásárlást követően 30 napos pénzvisszafizetési lehetőséget is kínálunk, így rizikómentesen kipróbálhatod.