Acer Predator Orion 3000 PO3-630 - 1608010
MT, i7-11700, 16GB DDR4, 1TB (M.2) SSD, NO ODD, RTX 3070 LHR, Windows 11 Pro, HDMI, NEW, 11. Generation, Boxed, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Acer |
| Modell | Predator Orion 3000 PO3-630 |
| Termékkód | 1608010 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i7-11700 2.50 GHz 8/16 Core[Max. Turbo Frequency 4.90 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor generáció | 11. Generáció |
| Gépház formátum | MT |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 1TB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Videokártya | NVIDIA GeForce RTX 3070 LHR |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 2 x USB 2.0 3 x USB 3.0 3 x DisplayPort 1 x HDMI 5 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 2 x USB Type-C |
| Gyári csomagolás | Gyári csomagolás |
| Súly | 10,0 kg |
| Méretek | 175 mm x 377 mm x 385 mm |
| Megjegyzés | Asztali számítógépekhez (PC) áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!