Acer Nitro N50-620 - 1608009
MT, i5-11400F, 16GB DDR4, 1TB (M.2) SSD, NO ODD, GTX 1660 SUPER, Windows 11 Pro, HDMI, NEW, 11. Generation, Boxed, Adatlap
A csomag tartalmazza az áramkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Acer |
| Modell | Nitro N50-620 |
| Termékkód | 1608009 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Processzor | Intel® Core™ i5-11400F 2.60 GHz[Max. Turbo Frequency 4.40 GHz] |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor generáció | 11. Generáció |
| Gépház formátum | MT |
| Memória (RAM) | 16GB DDR4 |
| Háttértár | 1TB (M.2) SSD |
| Optikai meghajtó | Optikai meghajtó nélkül |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Videokártya | Nvidia GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR6 |
| Hangkártya | Van, beépített |
| Hálózati kártya | Beépített Gigabit |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Külső csatlakozók | 2 x USB 2.0 1 x DVI-D 1 x DisplayPort 1 x HDMI 5 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 3 x USB 3.2 2 x USB Type-C |
| Gyári csomagolás | Gyári csomagolás |
| Súly | 10,0 kg |
| Méretek | 175 mm x 386 mm x 392 mm |
| Megjegyzés | Asztali számítógépekhez (PC) áramkábelt is adunk. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!