Valuetech 512GB M.2 PRO - 1850381
NEW, M.2 SSD, 512GB, M.2, 550 MB/s, 510 MB/s, 2280 , Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Valuetech |
| Modell | 512GB M.2 PRO |
| Termékkód | 1850381(VTP512GSSD3) |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Méret | M.2 SSD |
| Tároló kapacitás | 512GB |
| Csatlakozó | M.2 |
| SSD Write Speed | 550 MB/s |
| SSD Read Speed | 510 MB/s |
| Form factor m.2 | 2280 (80x22mm) |
| Súly | 0,0 kg |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!