Samsung 256GB NVMe m.2, PM991 - 1850485
Gold, NVMe SSD, 256GB, M.2, 1400 MB/s, 1700 MB/s, 2280 , Adatlap
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Samsung |
| Modell | 256GB NVMe m.2, PM991 |
| Termékkód | 1850485(MZALQ128HBHQ-000L1) |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Gold: Újszerű állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Nagyban megkülönböztethetetlen az újtól. - vásárlói értékelések és fotók |
| Méret | NVMe SSD |
| Tároló kapacitás | 256GB |
| Csatlakozó | M.2 |
| SSD Write Speed | 1400 MB/s |
| SSD Read Speed | 1700 MB/s |
| Form factor m.2 | 2280 (80x22mm) |
| Méretek | 2242 mm |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!