SanDisk Extreme Portable SSD (500 GB) - 3050001
USB Type-C 3.1 Gen 2, NEW, 550 MB/s, Adatlap
Várható szállítás: 18.05.2026.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | SanDisk |
| Modell | Extreme Portable SSD (500 GB) |
| Termékkód | 3050001(SDSSDE60-500G-G25) |
| Készlet | Utolsó darab |
| Esztétikai állapot | Új: Teljesen új, bontatlan csomagolású termék - vásárlói értékelések és fotók |
| Csatlakozó | USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| SSD Read Speed | 550 MB/s |
| Súly | 0,4 kg |
| Méretek | 495 mm x 962 mm x 88 mm |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!