Samsung Galaxy Z FLIP3 5G BOXED - 1410087
6,7", 2640 × 1080, 128 GB, Platinum, Qualcomm Snapdragon 888 1.8 Ghz, Cream, 8GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Samsung |
| Modell | Galaxy Z FLIP3 5G BOXED |
| Termékkód | 1410087 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Platinum: Újracsomagolt bemutatótermékek vagy outlet modellek 100%-os esztétikai és műszaki állapotban. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 6,7" |
| Képernyő felbontás | 2640 × 1080 |
| Memória | 128 GB |
| Processzor | Qualcomm Snapdragon 888 1.8 Ghz |
| Phone Accessories | NO Adapter |
| Szín | Cream |
| RAM | 8GB |
| Súly | 0,2 kg |
| Méretek | 72 mm x 166 mm x 7 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!