Samsung Galaxy J1 2016 Black - 1410317 (felújított)
4,5", 480 x 800, Bronze, Super AMOLED, 1GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Samsung |
| Modell | Galaxy J1 2016 Black |
| Termékkód | 1410317(SM-J120FN) |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 4,5" |
| Képernyő felbontás | 480 x 800 |
| Memória | 8GB |
| Processzor | Spreadtrum SC9830A (28nm) |
| Kijelző | Super AMOLED |
| RAM | 1GB |
| Súly | 0,1 kg |
| Méretek | 69 mm x 9 mm x 132 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!