Nokia 7.1 Gloss Midnight Blue - 1410346 (felújított)
5,8", 1080 x 2280, Android, 32 GB, Bronze, Qualcomm SDM636 Snapdragon 636 (14 nm), 3GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Nokia |
| Modell | 7.1 Gloss Midnight Blue |
| Termékkód | 1410346(TA 1095) |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 5,8" |
| Képernyő felbontás | 1080 x 2280 |
| Operációs rendszer | Android |
| Memória | 32 GB |
| Processzor | Qualcomm SDM636 Snapdragon 636 (14 nm) |
| RAM | 3GB |
| Súly | 0,2 kg |
| Méretek | 71 mm x 8 mm x 159 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!