Huawei Huawei Y6 2018 - 1410301 (felújított)
5,7", 1440 x 720 , Android, 16 GB, Silver, Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425, 2GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Huawei |
| Modell | Huawei Y6 2018 |
| Termékkód | 1410301(ATU-L21) |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Silver: Megkímélt állapotú felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Gyakran az újjal megegyező állapot. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 5,7" |
| Képernyő felbontás | 1440 x 720 |
| Operációs rendszer | Android |
| Memória | 16 GB |
| Processzor | Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 |
| RAM | 2GB |
| Súly | 0,2 kg |
| Méretek | 73 mm x 152 mm x 8 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!