Apple iPhone 7 Plus Rose Gold 128GB - 1410240 (felújított)
5,5", 1920 x 1080 (Full HD), iOS 12, 128 GB, Bronze, A10 2.33 Ghz, Retina HD, 3GB, Adatlap
A csomag tartalmazza a töltőkábelt.
Szállítás már 1 890 Ft-tól, csomagpontra is
2 év garancia
30 napos pénzvisszafizetési garancia
Fenntartható termék
Fordulj hozzánk bizalommal a +36 17 65 46 57-es számon, hétköznap 08:00 - 16:30 között és segítünk!
Adatlap
| Márka | Apple |
| Modell | iPhone 7 Plus Rose Gold 128GB |
| Termékkód | 1410240 |
| Készlet | Nincs készleten |
| Esztétikai állapot | Bronze: Árcsökkent, szépséghibás felújított termék, tökéletes műszaki állapotban. Ha az ár a legfontosabb, válassz Bronze besorolású terméket. - vásárlói értékelések és fotók |
| Képernyő méret | 5,5" |
| Képernyő felbontás | Full HD (1920 x 1080) |
| Operációs rendszer | iOS 12 |
| Memória | 128 GB |
| Processzor | A10 2.33 Ghz |
| Kijelző | Retina HD |
| RAM | 3GB |
| Súly | 0,2 kg |
| Méretek | 77 mm x 158 mm x 7 mm |
| Megjegyzés | Telefonokhoz és tabletekhez csak USB vagy más csatlakozós töltőkábelt adunk. A fali töltőfej (más néven adapter) nem része a csomagnak, azt külön kell megvásárolni. |
Szállítás és fizetés
Szállítási lehetőségek:
Fizetési lehetőségek:
Értékelések (0)
Megvásároltad ezt a terméket?
Oszd meg másokkal tapasztalataid, küldj értékelést!